دانشنامه آثار موسیقی محسن چاوشی

روزبه بمانی

بیوگرافی روزبه بمانی ، درباره روزبه بمانی ، زندگی نامه روزبه بمانی ، تاریخ تولد روزبه بمانی ، آثار منتشر شده روزبه بمانی ، کتاب های روزبه بمانی ، آهنگ های روزبه بمانی ، آهنگ جدید روزبه بمانی، دانلود آهنگ جدید روزبه بمانی ، همکاری جدید محسن چاوشی با روزبه بمانی ، رزومه روزبه بمانی ، سوابق کاری روزبه بمانی ، روزبه بمانی کیست؟ ، سن روزبه بمانی ، آهنگ جدید محسن چاوشی با روزبه بمانی ، ترانه سرا و شاعر روزبه بمانی ، تنظیم روزبه بمانی ، میکس و مستر روزبه بمانی ، همخوان محسن چاوشی با روزبه بمانی ، همخوانی چاوشی با روزبه بمانی

روزبه بمانی
روزبه در خانواده‌ای متولد شد که هیچ پیشینه هنری ندارد اما به گفته خود او به هنر علاقه‌مند است. او در جوانی فوتبال را به طور جدی دنبال می‌کرد تا جایی که به اردوی تیم ملی جوانان ایران دعوت شد. اما او فوتبالش را ادامه نداد و به تحصیل در رشته مهندسی متالوژی مشغول شد. پس از مدتی از تحصیل در این رشته انصراف داد و دانشجوی رشته مهندسی نرم‌افزار شد. او در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم‌افزار و همچنین کارشناسی ادبیات فارسی می‌باشد.

بمانی از نوجوانی به حافظ و سعدی علاقه داشت. او رفته رفته به شعر نو علاقه‌مند شد و آثار اخوان ثالث و فروغ را خواند. در ۱۸ سالگی اولین شعر خود را در قالب شعر نو و تحت تأثیر اشعار سهراب و شاملو نوشت و در ۱۹ سالگی اولین ترانه‌اش را سرود. وی در سال‌های فعالیتش با بسیاری از خوانندگان مشهور ایران کار کرده و چند بار در نظرسنجی‌های معتبر به عنوان «بهترین ترانه سرای سال» دست یافته است.
او در تیتراژ برخی برنامه‌های تلوزیونی از نام‌های مستعار «بهزاد بمانی»، و «بهروز بمانی» استفاده کرده است.

آثار منتشر شده

1394/5/1
«بی قرار»
1393/7/16
1393/6/15