دانشنامه آثار موسیقی محسن چاوشی

سینا سرلک

بیوگرافی سینا سرلک ، درباره سینا سرلک ، زندگی نامه سینا سرلک ، تاریخ تولد سینا سرلک ، آثار منتشر شده سینا سرلک ، کتاب های سینا سرلک ، آهنگ های سینا سرلک ، آهنگ جدید سینا سرلک، دانلود آهنگ جدید سینا سرلک ، همکاری جدید محسن چاوشی با سینا سرلک ، رزومه سینا سرلک ، سوابق کاری سینا سرلک ، سینا سرلک کیست؟ ، سن سینا سرلک ، آهنگ جدید محسن چاوشی با سینا سرلک ، ترانه سرا و شاعر سینا سرلک ، تنظیم سینا سرلک ، میکس و مستر سینا سرلک ، همخوان محسن چاوشی با سینا سرلک ، همخوانی چاوشی با سینا سرلک

سینا سرلک
وی موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی‌های محلی بختیاری آغاز کرد. ۷ سال بیشتر نداشت که در سریال تلویزیونی «شاخه طوبی» که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به صورت جدی به موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل از محضر جمشید محبی استفاده کرد و سپس مدت شش سال خدمت زنده‌یاد ناصر فرهنگ‌فر بود. او در چندین دوره جشنواره فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از طرف قربان سلیمانی به محمد رضا شجریان معرفی شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیک‌های صداسازی را در محضر این استاد آموخت. در کنار آواز و تنبک مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲ از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.

همچنین مدتی خوانندهٔ ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت. علاوه بر آن او با ارکستر ملل به سرپرستی پیمان سلطانی همکاری داشته است.

آثار منتشر شده

1397/1/27
«دل ای دل»
1396/3/29
«ای دریغا»
1396/2/18
«فندک تب دار»
1395/3/17
1394/10/27
«افسار»
1394/8/25
«کجایی»
1394/2/11
«مینا»