دانشنامه آثار موسیقی محسن چاوشی

فرزاد فرزین

بیوگرافی فرزاد فرزین ، درباره فرزاد فرزین ، زندگی نامه فرزاد فرزین ، تاریخ تولد فرزاد فرزین ، آثار منتشر شده فرزاد فرزین ، کتاب های فرزاد فرزین ، آهنگ های فرزاد فرزین ، آهنگ جدید فرزاد فرزین، دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین ، همکاری جدید محسن چاوشی با فرزاد فرزین ، رزومه فرزاد فرزین ، سوابق کاری فرزاد فرزین ، فرزاد فرزین کیست؟ ، سن فرزاد فرزین ، آهنگ جدید محسن چاوشی با فرزاد فرزین ، ترانه سرا و شاعر فرزاد فرزین ، تنظیم فرزاد فرزین ، میکس و مستر فرزاد فرزین ، همخوان محسن چاوشی با فرزاد فرزین ، همخوانی چاوشی با فرزاد فرزین

فرزاد فرزین
او به‌جز خوانندگی در آلبوم‌هایش، ترانه‌سرایی و تنظیم‌کنندگی هم کرده‌است. او کار موسیقی را به‌صورت رسمی از سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و چهار آلبوم رسمی دارد. همچنین سابقۀ بازی در فیلم‌های سینمایی ازجمله پسران آجری ساخته مجید قاری‌زاده، کنسرت روی آب و سگ‌های پوشالی را داشته‌است. آخرین آلبوم او شخصی نام دارد که در ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ روانه بازار شد. از جمله همکاران هنری وی می‌توان به انوشیروان تقوی، رضا میرموسوی، سیروان خسروی، مریم اسدی و نوید سپهر اشاره کرد که وی را در این آلبوم یاری نمودند.

فرزین در نشست خبری و رونمایی از آلبوم شخصی، در پاسخ به پرسش خبرنگاران که به‌دلیل تشابه جنس صدایتان با جنس صدای فریدون فروغی آیا علاقه‌ای به هنر ایشان دارید، گفت:

«سبک هنری ایشان مورد علاقۀ من نیست اما برای موسیقی ترانه‌هایشان احترام قائل هستم.»

به‌گفتۀ فرزاد فرزین در نشست خبری و رونمایی از آلبوم شخصی، تلاشش بر این بود که در این آلبوم پتانسیل‌های صدایش را که قبلاً کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفت به‌کار گیرد.

بازیگری

فرزین چند سال پیش در فیلمی با نام پسران آجری به کارگردانی مجید قاری‌زاده حاضر شد و در آن نقش یک خواننده را برعهده داشت. او در تله‌فیلمی به نام دنیای محبوب ساخته ارسلان میرحسینی نیز نقشی داشته‌است. او برای فیلم سوپر استار به کارگردانی تهمینه میلانی نیز آهنگ تیتراژ ساخته‌است. آخرین کار سینمایی او سگ‌های پوشالی نام دارد.

آثار منتشر شده

1393/6/15
1385/6/1
«متاسفم»