دانشنامه آثار موسیقی محسن چاوشی

زندان، آهنگ جدید چاوشی کی منتشر می شود؟

زندان، آهنگ جدید چاوشی کی منتشر می شود؟
محسن چاوشی شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود پاسخ این سوال را داد که زندان خندوانه کی منتشر می‌شود؟

چاوشی که از مدت‌ها قبل همان طور که در خبر «محسن چاوشی "زندان" را می‌سازد» در سایت ویکی‌چاوشی اعلام شده بود، این قطعه را آماده کرده و تحویل برنامه خندوانه رامبد جوان داده است و قرار بود که از این آهنگ در فصل جدید خندوانه استفاده شود.

اما با شروع فصل جدید، مجری خندوانه اعلام کرد که به خاطر ساخت ویدئو کلیپ از آهنگ زندان محسن چاوشی، قصد دارد انتشار آن را به تاخیر بیاندازد. این در حالی بود که مخاطبان در شب یلدا انتظار می‌کشیدند تا بار دیگر اثر جدیدی از خواننده محبوب خود بشنوند.

ساخت موزیک ویدئوی زندان به قدری طول کشید و چند بار اصلاحیه خورد که بار دیگر به شایعات بی‌شماری دامن زد که طبق معمول همه آن‌ها بی پایه و اساس بودند.

حالا که بیش از دو ماه از تاریخ وعده داده شده برای انتشار آهنگ زندان می‌گذرد، محسن چاوشی شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود به هواداران و مخاطبانش این وعده را داد که یکشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۵ از این اثر رونمایی می‌کند و ضمن پخش در برنامه خندوانه، در رسانه‌های اینترنتی نیز منتشر خواهد شد.

وب‌سایت ویکی‌چاوشی این افتخار را دارد که همانند گذشته، به محض انتشار این آهنگ زیبا، آن را برای دانلود در اختیار شما همراهان عزیز بگذارد. همچنین در اسرع وقت امکان دانلود با کیفیت موزیک ویدئوی زندان را نیز به صورت مستقیم فراهم خواهد کرد.

همراه ما باشید.

دانلود آهنگ زندان از ویکی‌چاوشی

صفحه زندان را مشاهده کنید.


نظرات ()

برای ثبت نظر وارد شوید.