دانشنامه آثار موسیقی محسن چاوشی

ببر به نام خداوندت

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی، دانلود آهنگ ببر به نام خداوندت محسن چاوشی، متن ترانه ببر به نام خداوندت چاووشی، متن شعر ببر به نام خداوندت محسن چاوشی، دانلود مستقیم آهنگ جدید محسن چاوشی به نام ببر به نام خداوندت ، آهنگساز ببر به نام خداوندت محسن چاووشی، تنظیم ببر به نام خداوندت جدید چاوشی، میکس و مستر قطعه ببر به نام خداوندت ، موزیک جدید محسن چاوشی ببر به نام خداوندت ، دانلود موزیک ببر به نام خداوندت محسن چاوشی، دانلود 320 ببر به نام خداوندت محسن چاوشی، دانلود آهنگ ببر به نام خداوندت کیفیت بالا، دانلود ببر به نام خداوندت کیفیت عالی، تاریخ انتشار ببر به نام خداوندت محسن چاوشی

آهنگ ببر به نام خداوندت محسن چاوشی

درباره امتیازدهی بیشتر بدانید.


آلبوم: ابراهیم

هنرمندان


متن ترانه

چه حکمتی است در این مردن
- در عاشقانه‌ترین مردن -
و مغز را به فضا بردن
و گریه را به خلا بردن؟

چه حکمتی است که در آغاز
نگاه من به سرانجام است؟

ببر به نام خداوندت که لطف خنجر ابراهیم به تیز بودن احکام است نبخش مرتکبانت را تو حکم لازم الاجرایی و عشق جوخه‌ی اعدام است به دست آه بسوزانم که شعله‌ور شدنم دود است کفن به سرفه بپوشانم که سر به سر بدنم دود است و نخ به نخ دهنم دود است غمت غلیظ‌ترین کام است سرنگ‌ها همگان قرمز و رنگ‌ها همگان قرمز سماع مولویان قرمز جهان کران‌ به کران قرمز که نقشی از رژ گلگونت هنوز بر لب این جام است بگو ستاره‌ی دردانه در انزوای رصدخانه کدام کوزه شکست آن روز که با گذشتن نهصد سال هنوز حلقه‌ی دستانش به دور گردن خیام است؟
ببین چقدر اسیرم من چنان بُکش که پس از مردن هزار بار بمیرم من دسیسه‌های تو! می‌بینی؟ ورید پاک امیرم من که در تدارک حمام است چه حکمتی است در این مردن - در عاشقانه‌ترین مردن - و مغز را به فضا بردن و گریه را به خلا بردن؟ چه حکمتی است که در آغاز نگاه من به سرانجام است؟